KONCERTY A SPOLEČENSKÉ AKCE A TAK....


PROSINEC 2017

2.12. Olomouc, Horní náměstí, Vánoční trhy, 16:00 hod.
2.12. Přerov, Náměstí TGM, Vánoční trhy, 19:00 hod.
20.12. Opava, Dolní náměstí, Vánoční trhy, 18:00 hod.


LISTOPAD 2017

14.11. Rožnov pod Radhoštěm, kino Panorama, 19:00 hod. (sam. koncert)
22.11. Ostrava, K-TRIO, 19:00 hod. (sam. koncert)
25.11. Drnovice, Kulturní dům, 19:00 hod. (sam. koncert)
27.11. Dobruška, Kulturní dům, 19:30 hod. (sam. koncert)
28.11. Pardubice, D Hronovická, 19:00 hod. (sam. koncert)
30.11. Brno- Žabovřesky, KD Rubín, 19:30 hod. (sam. koncert)


ŘÍJEN 2017

6.10. Heřmanův Městec, Kino Mír , 19:00 hod. (sam. koncert)


ZÁŘÍ 2017

2.9. Karviná – Fryštát, „Hornické slavnosti 2017“, Park Boženy Němcové, 17:30 – 18:30 hod.
9.9. Sokolov, "Den horníků", náměstí Budovatelů, hlavní pódium, 15:15 – 16:00 hod.
23.9. Bohuslavice, sál orelny, 22:00 - 23:30 hod.
26.9. Strakonice, Hrad – Rytířský sál, 19:00 hod. (sam. koncert)
28.9. Valtínov (u Jinřichova Hradce), Kunžak - Rozhledna U Jakuba (na Havlově hoře), 14:00 (sam. koncert)


SRPEN 2017

5.8. Kroměříž, "Folková sobota ve dvoře", nádvoří radnice – Klub Starý pivovar, 21:00 – 22:00 hod.
9.8. České Budějovice, nádvoří radnice, 20:00 hod. (sam. koncert)
11.8. Valtínov (u Jindřichova Hradce, Kunžak - Rozhledna U Jakuba (na Havlově hoře), 18:00 (sam. koncert))
12.8. Konstantinovy lázně, "Lázeňská struna", Open air scéna u KD, 15:00 – 16:00 hod.
18.8. Strážnice, festival "Dny kultury", Baťův kanál - přístav, 18:00 hod., s Milošem Dvořáčkem
19.8. Těškovice, Oslavy dne obce, u obecního úřadu, 17:30 – 18:30 hod.
26.8. Leskovec nad Moravicí, "Dračí lodě – Slezská harta", u přehrady Slezská Harta, 17:30 – 18:30 hod.


ČERVENEC 2017

5.7. Brníčko u Zábřeha, u zříceniny hradu Brníčko, "Středověké odpoledne", 18:00 - 19:00 hod.


ČERVEN 2017

3.6. Dětmarovice, obecní slavnost, 15:15 hod
10.6. Brandýs nad Labem
11.6. Žamberk


KVĚTEN 2017

3.5. Žabčice, Lidový dům, 18:30
6.5. Krásná Lípa, , amfiteátr – kulturní dům, 18:00 hod. (sam. koncert)
16.5. Ostrava, Studio 1 ČRo Ostrava, 18:00 – 19:20 hod. (sam. koncert)
20.5. Pikovice, kemp (obec Hradištko), 19:30 hod.
27.5. Hradec Králové, Restaurace u letců, 19:19 hod.
28.5. Věžnice, náves (obecní slavnosti), 15:30 hod.


DUBEN 2017

5.4. Liberec, Experimentální studio, 19:30 hod. (sam. koncert) VYPRODÁNO
8.4. Unhošť, Sokolovna, 20:30 hod. (festival)
11.4. Příbram, Divadlo A. Dvořáka - Malá scéna, 19:00 hod. (sam. koncert) VYPRODÁNO
20.4. Praha 8, KD Krakov, 19:00 hod. (sam. koncert) předprodej: http://www.kdkrakov.cz/clanky/140-pavel-dobes
22.4.Petrovice, prostranství u Obecního domu, 19:00 hod. (festival)
29.4. Kaliště, rodný dům G. Mahlera, 18:00 hod. (sam. koncert), předprodej: kutisjiri@seznam.cz, 602 109 897


BŘEZEN 2017

7.3. Brno, Musilka, 19:30 hod. (sam. koncert), předprodej: 545 211 891
25.3. Horní Jiřetín, Kulturní dům, 20:00 hod. (sam. koncert), předprodej: MěÚ, 476 734 283
27.3. Hlučín - soukromá akce
29.3. Tábor, Divadlo O. Nedbala – malý sál, 19:00 hod. (sam. koncert), předprodej : divadlotabor
31.3. Kostěnice, Kulturní dům, 19:00 hod.(dvojkoncert se skupinou MARIEN)


ÚNOR 2017

7.2. Hradec nad Moravicí - soukromá akce
9.2.České Budějovice, DK Metropol – Malá scéna, 19:00 hod. (sam. koncert), VYPRODÁNO!!
22.2. Mladá Boleslav, Dům kultury, 19:00 hod. (sam. koncert)předprodej: https://www.evstupenka.cz/
24.2. Dolní Cerekev, Country hospoda EL PASO, 20:00 hod. (sam. koncert), předprodej: 721 196 665
28.2. Praha 9, Divadlo GONG, 19:30 hod. (sam. koncert), předprodej: http://www.ticketportal.cz/performance.aspx?idp=566104&idpartner=132


LEDEN 2017

18.1.Horní Lomná - soukromá akce
21.1. Nový Jičín, MusiClub Drago, 20:30 hod., předprodej: Musiclub Drago, Coffee bar Cappello (N. Jičín)
26.1. Písek, Divadlo Fr. Šrámka, 19:00 hod.,předprodej : http://www.centrumkultury.cz/event/122230/pavel-dobes


PROSINEC 2016

7.12. Turnov, Městské divadlo, 19:30 hod., předprodej:https://www.kcturnov.cz/pavel-dobes
8.12. Ostrava, Masarykovo náměstí, Vánoční trhy
13.12. Praha - Horní Počernice, Divadlo H. Počernice (Votuzská 11), 19:30 hod. (sam. koncert), předprodej : http://vstupenky.divadlopocernice.cz/kulturni-centrum-horni-pocernice/standard/hall/id-56801
15.12. Chomutov,, Kulisárna, 19:00 hod., předprodej: 774 245 386, předprodej : http:// http://www.colosseumticket.cz
17.12. Aš, Kulturní centrum LaRitma, 19:00 hod.,předprodej : http://vstupenky.kzoj.cz/sal.php?prdID=9996


LISTOPAD 2016

10.11. Havířov,KD Radost, 19:00 hod., VYPRODÁNO
14.11. Lázně Darkov, Rehabilitační sanatorium, budova A - Karviná, 15:30
22.11. Olomouc- Horní náměstí - vánoční trhy, 18:00 hod.
23.11. Praha 4, Branické divadlo, 19:30 hod., předprodej:https://www.ticketstream.cz/tsp/ts1website/vstupenky/pavel-dobes-branicke-divadlo-praha-1044085
24.11. Přelouč, kino (Pardubická 687), 19:00 hod.,Rezervace vstupenekhttp://www.ksmp.cz
30.11. Ostrava, KD K-TRIO, 19:00 hod.předprodej : http:// http://www.colosseumticket.cz


ŘÍJEN 2016

2.10. Plzeň, Měšťanská beseda, malý sál (Kopeckého sady), 19:00 hod. (sam. koncert)
26.10. Praha, Kulturní dům Kyje, (Šimanovská 47)


ZÁŘÍ 2016

2.9. Žatec, festival Dočesná, Scéna na nám. Prokopa Velkého, 18:10 – 19:10 hod.
3.9. Cheb, festival Babí léto, nádvoří vodního hradu, 21:00
23.9. Hořovice, Klub Labe (Vísecké náměstí 198), 19:30 hod. (sam. koncert)


SRPEN 2016

6.8. Ostravice
7.8. Ostrava, festival Olympijský park (Černá louka), 19:00-20:00
12.8. Frenštát pod Radhoštěm
13.8. Nepomuk, Malá Letní scéna, 20:00 hod.
21.8. Trutnov, Trutnov Open Air Festival, 14:00 hod.
27.8. Slovensko, Kremnica, Nádvorie vinotéky, Kremnické gagy, 17:30-18:45


ČERVENEC 2016

1.7. Dolní Lomná, 24. Festival na Pomezí, 18:00
2.7. Raspenava, venkovní prostranství za sportovní halou (U Stadionu 182), 19:00, (sam. koncert)
4.7. Chlebičov, Kulturní dům, 18:00
8.7. Nové Hrady, náměstí, 21:00 – 22:00 hod.
13.7. Břeclav, Hudební středy
16.7. Rožnov pod Radhoštěm, Valašské muzeum - amfiteátr v dřevěném městečku, 16:00 hod
23.7. Vlkoš u Kyjova - ZRUŠENO!


ČERVEN 2016

9.6. Praha, Vyšehraní, Vyšehrad (letní scéna), 18:30 - 20:00
11.6. Karviná - Fryštát, Moravský vrabec, Restaurace OÁZA (venkovní areál), 19:30
18.6. Benešov nad Ploučnicí, Benešovský slunovrat, 17:00 - 17:50
18.6. Sokoleč u Poděbrad, festival Mýtina 2016 (louka u lesa), 20:30 - 21:30
25.6. Kardašova Řečice, městské slavnosti, náměstí Jaromíra Hrubého, 19:00 - 21:00


KVĚTEN 2016

14.5. Benešov u Prahy, přír. divadlo Konopiště, Folkový kvítek, 15:10 hod.
19.5. Ostrava, Dům kultury města Ostravy, 19:00 (sam. koncert)
20.5. Ostrava - Vítkovice, areál Ridera Sport (Závodní 2885/86), 16:15
21.5. Štětí, Husovo náměstí, amfiteátr, Historický den a Folkové odpoledne 18 - 19 hod.
28.5. Jáchymov, Léčebné lázně Jáchymov - lázeňský park u Agricoly, zahájení lázeňské sezóny,14:45 - 15:30
28.5. Karlovy Vary, Hudební klub Beat 'n' Juice (Sedlácká 1), 22:00


DUBEN 2016

8.4. Lysá nad Labem, Kino Lysá nad Labem, 20:00
30.4. Praha, Noční Mikrofórum, 22:30


BŘEZEN 2016

16.3. Brno, Musilka, 19:30 hod., předprodej: 545 211 891, www.ksomega.cz
19.3. Lysá nad Labem, výstaviště, 10:15 hod. - ZRUŠENO!!!!
20.3. Olomouc, Horní náměstí, Velikonoční oslavy - ZRUŠENO!!!!


ÚNOR 2016

23.2. Praha 4, KC Zahrada, 20:00 hod., předprodej: 271 910 246, www.webticket.cz
25.2. Pelhřimov, Městské divadlo, 19:00 hod., předprodej: 565 326 924


LEDEN 2016

19.1. Česká Třebová, Malá scéna, 19:00 hod., předprodej: 465 532 281, www.kcct.cz
30.1. Nový Jičín, Music Club Drago, 20:00 hod.


PROSINEC 2015

7.12. ČRo Vinohrady, 22:00 - 00:00
12.12. Olomouc, Vánoční trhy, 18:00
14.12. ČRo HK, cca 18 hod.


LISTOPAD 2015

19.11. Klášterec nad Ohří, Kulturní dům, 19:00 hod. (sam. koncert)
30.11. Ostrava, rozsvícení vánočního stromečku, 17:15 - ZRUŠENO !!!


ŘÍJEN 2015

3.10. Pelhřimov (uzavřená akce)
5.10. Kamenice, sál KC, 19:30 hod. (sam. koncert)
6.10. TV Barrandov, Sejdeme se na Cibulce, 20:20
8.10. Neratovice, Spol. dům – Jazzclub, 20:00 hod. (sam. koncert)
10.10. TV Barrandov, Sejdeme se na Cibulce, 23:15
16.10. Odry, Pivovarský Šenk, 18:00
21.10. Praha, Kulturní Centrum "12'', 19:30 hod.
23.10. Zábřeh na Moravě, Kulturní dům, 19:00 hod. (sam. koncert)


ZÁŘÍ 2015

12.9. Ostrava, Hasičské muzeum, Fajné léto, Technotrasa 2015, cca 17 - 18 hod.
12.9. Ostrava, Restaurace U Rady, 21:00 - 22:00
15.9. Vyškov, Besední dům (J. Šoupala 4), 19:00 hod. (sam. koncert)
16.9. Praha, Divadlo U Hasičů, natáčení pořadu Sejdeme se na Cibulce, 14:00 - 16:00
16.9. Kladno, Country Club Dřevák (Doktora Steinera 2739)
19.9. Mělník, Mělnické vinobraní, Country scéna, 14:00 - 15:00
19.9. Sedlčany, Retro mobile day, 17:30 hod.
22.9. Zlín, Zelenáčova šopa (Dlouhá 111), 19:00 hod. (sam. koncert)
23.9. Ostrava, KD K-TRIO (Dr. Martínka 4), 19:00 hod. (sam. koncert)
24.9. Náchod, Městské divadlo Dr. Čížka, 19:00 hod. (sam. koncert)
26.9. České Velenice, Zahradní centrum (Čsl. legií 356), cca 17 - 19 hod.
28.9. ČRo 2, Host do domu, 11:00 - 12:00


SRPEN 2015

1.8. Hradec Králové, Restaurace u letců, 19:19 hod.
8.8. Pastviny, areál lyžařského vleku, 19:00 – 20:30 hod.
15.8. Kutná Hora, Kutnohorská kocábka, Nádvoří Vlašského dvora, po 22:00
22.8. Plzeň, louka u Šídloveckého rybníka, 19:30 hod.
23.8. Trutnov, Open Air Festival, Na Bojišti
28.8. Kroměříž, výstaviště Floria, 13:00
28.8. Metylovice, areál za školou, Hudební kapky, 19:00 - 19:50
29.8. Litoměřice, Folkové atrium, 19:00


ČERVENEC 2015

4.7. Vítězná, Den obce (areál u základní školy Vítězná - Kocléřov u Dvora Králové n. L.), 14:30
23.7. Vítkov, zahrada Knihovny města, 19:00
25.7. Holešov, Zámek Holešov, Toulavej 2015


ČERVEN 2015

5.6. Litoměřice, Parčík Lodní náměstí, 18:10 - 18:30
5.6. Mezinárodní festival Porta, park na Severní Terase na Laguně, 21:30
13.6. Heřmanova Huť, Farák, 20:00 – 20:45 hod.
20.6. Tísek (Ostrava), 16:45 - 17:30
25.6. Bojkovice, Klub Maják
26.6. Fryšták u Zlína
27.6. Radnice (Rokycany), Country Festival Radnické sedlo, Letní areál Pod Kalvárií, 18:00


KVĚTEN 2015

2.5. Hradčany (část obce Chlumčany), (soukromá akce)
15.5. Nitra, Music a Cafe, 20:30 hod. (sam. koncert)
16.5. Skalica, Trdlofest
20.5. Kouty nad Desnou, hotel Dlouhé Stráně, 20:00 (uzavřená akce)
21.5. Příbram, Divadlo Příbram (Legionářů 400), 19:00
23.5. Pikovice u Prahy, 16:45 - 17:45


DUBEN 2015

14.4. Liberec, Lidové sady, Experimentální studio, 19:30 hod. (sam. koncert)


BŘEZEN 2015

13.3. Pivovar Černá Hora, hotel Sladovna, 18:00 (uzavřená akce)
16.3. ČRo Hradec Králové,po 18.hod
28.3. Jeseník, kino Pohoda (Dittersdorfova 599/2), 17:00 hod. (sam. koncert)


ÚNOR 2015

6.2. Radonice u Prahy
9.2. Plzeň,Měšťanská beseda (Kopeckého sady), 19:00, (sam. koncert)
26.2. Třebíč, Národní dům (Karlovo nám. 47), 19:00 hod. (sam. koncert)


LEDEN 2015

X


PROSINEC 2014

2.12. Olomouc, Vánoční trhy, 18:30
3.12. Hranice na Moravě, Masarykovo náměstí, vánoční trhy, 17:30
12.12. Opava, Vánoční trhy, 18:00
13.12. Raná v Hlinsku, kino Raná, 20:00
15.12. Dolní Dvořiště, 18:00


LISTOPAD 2014

20.11. Praha, Baráčnická Rychta, 20:00, uzavřená akce
25.11. Hodonín, Kulturní dům, 19 hod. (sam. koncert)
27.11. Frýdek-Místek, Nová scéna Vlast, 19 hod. (sam. koncert)
29.11. Hradec Králové, OC Futurum, mezi 16 a 18 hod. – ODVOLÁNO!


ŘÍJEN 2014

15.10. Praha, KD Mlejn, 19:30
22.10. České Budějovice, studiový sál Českého rozhlasu, sam. koncert, 19:00
29.10. Říčany, 20:00 hod., sál MKS (sam. koncert)


ZÁŘÍ 2014

5.9. Veselí n.M., areál přístavistě Baťův kanál, 20:00 (sam. koncert)
6.9. Brno, festival Živý Lískovec
6.9. Jihlava, Trampský širák
13.9. Braškov, 18:00 hod. (fest. Valdecký háj)
14.9. Úvaly, Hospoda Na Dobrým místěk
18.9. Kunětická hora, 20:00hod.
19.9. Český Těšín 19:45 (Benefice Pod modrým těšínským nebem)
20.9. Teplice nad Metují, koupaliště, 16:00 (Teplicko-adršpašská 33)
23.9. Jeseníky
24.9. Praha, KC Zahrada, 20:00 hod. (sam. koncert)
26.9. Harrachov Rýžoviště, Hotel Fit Fun, uzavřená akce
27.9. Orlová


SRPEN 2014

2.8. Budyně n.O., 12:50 hod. (Budyňský poutník)
9.8. Kohoutov
14.8. Val. Meziříčí, amfiteátr, 18:00 hod. (sam. koncert)
15.8. Záhorie (SR), Rekreačné stredisko Kunovská Priehrada (Záhorácký Unplugged 2014) http://www.zahorackyunplugged.sk
16.8. Starý Jičín, hrad 20:00 hod. (sam. koncert)
16.8. Lukoveček, Noc pod hvězdami, benefiční festival, 17:00
17.8. Trutnov (Trutnoff Open Air Festival)http://www.festivaltrutnov.cz
22.8. Stříbro, MKS, 19:00
23.8. Opava - ZRUŠENO!
28.8. Sázava nad Sázavou, Výstava o trampingu, ČRo Radiodárek - "Silvestr pod širákem"
29.8. Kynšperk nad Ohří, vodácké tábořiště, 19:30 hod. (Folková Ohře)
30.8. Karviná, Hornické slavnosti


ČERVENEC 2014

5.7. Svojkov, folkový večer Svojkovská zahrada 2014, 19:10 - 20:30
6.7. Doloplazy u Olomouce, 18:00 hod. (Jízda králů)
26.7. Komorní Lhotka, KD, Ligotský jarmark
26.7. Slavkov, uzavřená akce


ČERVEN 2014

13.6. Třeboň, Divadlo J.K.Tyla, 19:30 hod. (sam. koncert)
14.6. Petrohrad, areál Psychiatrické léčebny, 12:30 hod. (Zahradní slavnost)
14.6. Jablonné nad Orlicí, festival Jablonský medvídek, cca 21:00
21.6. Čestice na Strakonicku
28.6. Hodslavice (Nový Jičín), 16:00 hod. (Den obce)


KVĚTEN 2014

10.5. Šternberk
14.5. Ostrava, KD K-TRIO, 19:00
20.5. Praha (Na Pankráci), Theatre Bonver, 19:00
24.5. Sázava nad Sázavou, Sázavský klášter, 21. hod.Předprodej vstupenek


DUBEN 2014

1.4. Brno, Výstaviště, TECHAGRO-Mezinárodní veletrh zemědělské techniky, 16:00
12.4. Vsetín, kino Vatra, 17:00
15.4. Brno, Musilka, 19:30. Předprodej vstupenek


BŘEZEN 2014

16.3. Zlín, Zelenáčova Šopa, 19:00
25.3. Kostelec nad Orlicí, SK Rabštejn, 19:30
26.3. Mladá Boleslav, Dům kultury, 20:00 hod. (sam. koncert)


ÚNOR 2014

11.2. Rožnov p.R., kino Panorama, 19:00 hod. (sam. koncert)
18.2. Praha, Malostranská beseda (Malostranské nám. 21), 20:30.Předprodej vstupenek
18.2. Čro Regina (Praha), 12:00 - 13:00
20.2. Čro HK (Hradec Králové), 10:30
21.2. Dubenec, Penzion Na Faře


LEDEN 2014

18.1. Praha, Divadlo u Hasičů, Tobogan - Co by byli, kdyby ..., 11:00
18.1. Český rozhlas 2, Tobogan - Co by byli, kdyby ..., 11:05
23.1. Praha, KC Novodvorská, 19:00 hod. (sam. koncert)
29.1. Přerov, Klub Teplo, 20:00 hod. (sam. koncert)


PROSINEC 2013

10.12. Olomouc, Horní náměstí, 18:30 hod., Vánoční trhy
12.12. Liberec, Koloseum (sam. koncert)
14.12.Opava, Horní náměstí, 16:00 hod., Vánoční trhy
16.12. Ostrava, hotel Clarion (uzavřená akce)
22.12. Ostrava, Masarykovo náměstí, 16:30 hod., Vánoční trhy
22.12. Ostrava, OC LASO, 18:00 hod., Vánoční trhy


LISTOPAD 2013

5.11. Brusel
7.11. Radotín, KS U Koruny, sam. koncert, 19:00
12.11. Zlín, Zelenáčova Šopa
13.11. Košice, Divadlo Thália, 19:00
26.11. Tišnov, Kulturní dům, sam. koncert, 19:00
27.11. Brno, KD Rubín, 19:30


ŘÍJEN 2013

5.10. Zbýšov, C & W saloon No 1 (Penzion Pamir), 20:00
12.10. Mnetěš (pod Řípem), hostinec "U Šebů", 21:50 - 22:50
15.10. Ostrava, Stodolní, Obec Spisovatelů
16.10. Brno, Klub Leitnerova, 19:30
17.10. Tábor, divadlo
22.10. Liberec, Experimentální studio, 19:30
24.10. Praha 4, Divadlo GONG, 19:30Předprodej vstupenek
Vstupenky je také možné zakoupit v pokladně divadla Po-Pá 14-18 hod. Další informace a případné rezervace na tel. 266 31 16 29.


ZÁŘÍ 2013

21.9. Praha, Vyšehraní, 16:00 - fanouškovská sleva při nákupu 4 vstupenek najednou (pouze online):Vstupenky online
24.9. Pardubice, Východočeské divadlo - Malá scéna, 19:00
26.9. Neratovice, Spol. Dům - Jazzclub, 20:00
28.9. Praha, Vinobraní
28.9. Praha, Svatováclavské velebení


SRPEN 2013

3.8. Pecka u Nové Paky
9.8. Klatovy, renesanční dvorek klatovské radnice ve Vídeňské ulici, sam. koncert, 18:00
10.8. Velká Polom, Den obce Velká Polom, 14:30 – 15:45
10.8. Křinice u Broumova, Bigboš Křinice
11.8. Leskovec nad Moravicí, 14:30
17.8. Frýdek – Místek, Beskydské rekordy, 14:00
23.8. Praha, uzavřená akce
23.8. Sloup v Čechách, Lesní divadlo Sloup, sam. koncert
24.8. Kynšperk n. O., Folková Ohře, 17:30 - 19:00


ČERVENEC 2013

5.7. Ostrava - Michálkovice, Michalfest, Důl Michal, 17:45 - 18:30
12.7. Dudince, Country Stopa, 18:00
13.7. Klentnice u Mikulova, Café Fara, sam. koncert, 19:00
19.7. Hrad Rabí, nádvoří hradu, sam. koncert, 19:30 - 22:00
20.7. Praha, letní scéna na střeše OC Galerie Harfa (vedle O2 Arény), sam. koncert 20:00 http://www.letniscenaharfa.cz/porad/984-pavel-dobes//
27.7. Praznov SR, Country festival “Country pod hviezdami” PLAKÁT
28.7. Most, Folkový Most, areál kostela Nanebevzetí Panny Marie v Mostě, ul. Kostelní, 19:20 do 20:10


ČERVEN 2013

8.6. Valašské Meziříčí, Grill Party, 15: 00 - 16:00
8.6. Zlín, uzavřená akce, 18:00 - 19:00
13.6. Nové Město nad Metují, Novoměstský hrnec smíchu, terasa Kina 70, 18:00 - 19:30
15.6. Vysoké Chvojno, Folkové Chvojení
15.6. Smiřice, Smiřický hrnec smíchu (fotbalový stadion), 19:00 – 20:00
22.6. Brno – Řečkovice
29.6. Dubí, Mstišovská pouť, Dubí 3 – Mstišov (louka), 14:00 – 15:00
29.6. Kdyně, Rýzmberský hradní guláš, 19:00


KVĚTEN 2013

2.5. Jaroměř, křest CD, uzavřená akce
7.5. Praha, Právnická fakulta UK, Atrium, sam. koncert, 20:30
15.5. Ostrava-Hrabůvka, Ostrava KD K-TRIO, sam. koncert, 19:00
16.5. Opava, Cafe Evžen, sam. koncert, 19:00
17.5. Pevnost JOSEFOV, uzavřená akce
25.5. Třinec, koupaliště, Country a folk sešlost, 18:00
26.5. Nový Jičín, 16:00 - 17:30 - zrušeno
31.5. Opava, Horní náměstí 18:00 – 19:00


DUBEN 2013

12.4. Ostrava, Klub Parník, 19:00
26.4. Zlobice, Penzion Zlobice, sam. koncert 19:00


BŘEZEN 2013

20.3. Show Jana Krause v Ostravě, multifunkční aula GONG, 19:30
22.3. Frenštát pod Radhoštěm, Benefiční večer č.p. 39, Malý sál Domu kultury, 21:00 – 21:20


ÚNOR 2013

18.2. Čáslav, Dusíkovo divadlo, 19:00, sam. koncert
15.2. Louny, Loutkové divadlo, 20:00, sam. koncert
13.2. Hradec Králové, společný koncert se skupinou Bokomara, Adalbertinum - Velký sál, 19:00 PLAKÁT
1.2. Raduň u Opavy, Vošárna, 19:00, sam. koncert


LEDEN 2013

18.1. ČT 1, pořad Karla Šípa Všechnopárty, 21:40
8.1. Praha - Dejvice, divadlo Semafor, natáčení pořadu Všechnopárty, 19:00


PROSINEC 2012

25.12 Vánoční koncert v Kobeřicích (Tramtárie) na jižní Moravě_večer_Vystoupí Bokomara, Vlasta Redl, Petra Šany Šanclová, Pavel Dobeš a další hosté...
8.12. Olomouc, Vánoční trhy, Horní náměstí, 18:00
5.12. 23:00 – 24.00 ČR Regina_Noční proud s Milošem Skalkou_Pavel Dobeš + nová písnička


LISTOPAD 2012

22.11. ČB, Na návštěvě u Nezmarů, Jeremiášova síň, 19:30


ŘÍJEN 2012

17.10. Praha, Kulturní centrum „12“, Pertoldova 3346/10, 19:30, sam. koncert
9.10. Praha, Planetárium, sál Cosmorama, Živé koncerty pod hvězdnou oblohou, 20:00, sam. koncert PLAKÁT
5.10. Ostrava, hotel Park Inn, lékařský kongres, uzavř. akce


ZÁŘÍ 2012

16.9. Ostrava, Landek, Měsíc technických atraktivit Moravskoslezského kraje, 17:30 15.9. Bruntál, zahrady Salla terrenna bruntálského zámku, v případě nepřízně počasí Městské divadlo, Bruntálské Indiánské léto, 20:00
8.9. Kutná Hora, Tylovo divadlo, kongres stomatologů, uzavř. akce
8.9. Vratimov, Radniční náměstí, Hasiči Vratimov s Radiem Čas, 15:30
7.9. Ostrava, Stará kuželna, uzavř. akce
1.9. Předměřice nad Labem, Hasičské slavnosti, 19:00
1.9. Štoky na Vysočině, Hanesův mlýn, Trampský širák, 13:40, http://www.trampskysirak.cz


SRPEN 2012

20.8. Karviná-Hranice, Lázně Darkov, a.s., sam. koncert, 19:00
18.8. Ostrava, Důl Michal
4.8. Chotěmice, Vesnický hudební klub Václava Koubka, sam. koncert, 20:00 http://www.vaclavkoubek.cz/vesnicky-hudebni-klub-chotemice
3.8. Zvolen, Country záhrada, 21:00


ČERVENEC 2012

28.7. Stráž pod Ralskem, zámek, sam. koncert, 20:00
27.7. Kroměříž, Jarmark slovenských řemeslníků, 16-18
6.7. Piletice, Šrámkův statek, sam. koncert, 19:00
5.7. Pustevny, Cyrilometodějská pouť s Radiem Čas
1.7. Hněvín, hrad Hněvín, sam. koncert, 19:00


ČERVEN 2012

30.6. Březová, Březovské léto, 20:00 http://brezovskeleto.huu.cz/
23.6. České Budějovice, Fesťák na Yukonu, 22:45 - 00:15
23.6. Holice, městské slavnosti, 16 - 17
16.6. ZRUŠENO
16.6. Slezskoostravský hrad, 16:30 - 17:30, uzavřená akce
15.6. Frýdek-Místek, Svatojánská noc, restaurace Na Lesní, 20:30 PLAKÁT
9.6. Hať u Hlučína, HAFEST, 20:00
9.6. Železné u Tišnova, X. rekonstrukce přestřelky z Americké občanské války, 16-17


KVĚTEN 2012

28.5. ZRUŠENO
21.5. Zlín, Městské divadlo, open air, festival Setkání 2012 Stretnutie, 21:00
19.5. Orlová, městské slavnosti, 18:00 - 19:00
16.5. Kladno, Country Club Dřevák, sam. koncert, 20:00
15.5. Ostrava - Hrabůvka, KD K-TRIO, sam. koncert, 19:00
12.5. Konopiště, 21. ročník festivalu Folkový Kvítek, přírodní divadlo Konopiště, 15:50 - 16:20
2.5. Písek, Sladovna, sam. koncert


DUBEN 2012

28.4. Třinec, Hutnické dny,sportovní areál na ul. Lesní, 16:30 - 17:30
24.4. Brno, KD Rubín, sam. koncert, 19:30
1.4. Plzeň, Měšťanská beseda, sam. koncert, 19:00


BŘEZEN 2012

28.3. Choceň, kino MÁJ, sam. koncert, 19:00
24.3. Šternberk, kino OKO, sam. koncert, 19:00
24.3. Šternberk, kino OKO, Pavel v porotě soutěže Šternberský slavíček, 13:00
10.3. Hradec Králové, KD Střelnice (bývalé kino), Cherchez la femme aneb Žena jako osobnost a inspirace, 16:00 PLAKÁT
7.3. Říčany, Městské kulturní středisko Říčany, 20:00


ÚNOR 2012

17.2. Rotava, restaurace Slovanský dům, ČSA 392, 19:00


LEDEN 2012

25.1. Nový Bor, Městské divadlo, 19:00, sam. koncert
22.1. Praha, Divadlo Rokoko, 20:00, sam. koncert, www.trampskerokoko.cz (koncert natáčen pro ČT)
21.1. Hoštka, Jack Daniel´s Club "STODOLA", sam. koncert
14.1. Lysá nad Labem, 1. Zimní potlach Country Radia, začátek ve 13:00 PLAKÁT


PROSINEC 2011

17.12. Kunovice u Uherského Hradiště, Panský dvůr, společenský sál, 19:00 (vystoupí také mladá cimbálová muzika Šefranica)
16.12. Prostějov, Národní dům, uzavřená akce
11. 12. Havířov, Vánoční trhy, 17:30
3.12. Opava, Vánoční trhy, 17:00
2.12. Třebíč, školní aula Katolického gymnázia, sam. koncert, 19:00


LISTOPAD 2011

30.11. Kolín, Městské divadlo, sam. koncert, 19:00
25.11. Ostrava, Slezsko-ostravský hrad, uzavřená akce, 20:00
23.11. Praha KC Zahrada, sam. koncert, 20:00
18.11. Zdechovice, Děti rozdávají aneb Vzhůru do trenek - společný koncert žáků školy a Pavla Dobeše, sál Hostince U Zámku, 18:30
16.11. Olomouc, Regionální centrum Olomouc, uzavřená společnost
11.11. Opava, Raketabowling, uzavřená společnost
3.11. Brno, Bobycentrum, uzavřená společnost


ŘÍJEN 2011

27.10. Hradec Králové, Aldis, uzavřená společnost
25.10. Plzeň, Congress Centre Parkhotel Pilsen, uzavřená společnost
22.10. Leskovec nad Moravicí, Kulturní dům, sam. koncert, 20:00
20.10. Příbram, Malá scéna divadla Příbram, sam. koncert, 19:00
12.10. Praha - Stodůlky, Klub Mlejn, Kovářova 1615/4, sam. koncert, 19:30
1.10. Brno, Mezinárodní den seniorů, Náměstí Svobody, 16:00


ZÁŘÍ 2011

10.9. Klášterec nad Ohří, Klášterecké promenády, lázeňský areál Evženie, 18:00
17.9. Praha, Dolní Počernice, Open Air, 15:45
18.9. ZRUŠENO
24.9. Praha 4 - Nusle, park Na Jezerce, Svatováclavské velebení, 14:00


SRPEN 2011

11.8. Frýdek – Místek, nádvoří frýdeckého zámku, sam. koncert, 19:00
13.8. Banska Štiavnica, Sitno Blues 2011, Počúvadlianské jazero
18.8. Sedmihorky u Turnova, Sedmihorské léto, sam. koncert, 19:00
20.8. Trutnov, Open Air Festival, 12:30
25.8. Bratislava, Bratislavské kulturné leto, cyklus Tulavou cestou, nadvori Nepomuckeho (Primacialny palac Bratislava)


ČERVENEC 2011

2.7. Chlum u HK, vystoupení v rámci rekonstrukce bitvy u Chlumu, 18:00
8.7. Piletice (HK), Šrámkův statek, sam. koncert, 19:00
23.7. Metylovice, oslavy obce
29.7. Janohrad v lednicko – valtickém areálu, festival Janohraní, 22:00 – 23:30


ČERVEN 2011

11.6. Koleč, benefiční festival Folkoleč, nádvoří zámku, 16:20 - 17:20
17.6. Slapy, Společenský sál VZ Měřín – Slapy, uzavřená akce, 20:00
18.6. Libhošť, 600. výročí obce, 14:30 – 15:30
18.6. Vsetín, Horní Jasenka 119 (areál bývalé školy), Darebandfest 2011, 17:00 - 18:00
18.6. Karviná, Pavel s Tomášem hosty finálového koncertu soutěžní přehlídky MORAVSKÝ VRABEC 2011, cca 20:00
24.6. Milovy, rekreační středisko Poslední Míle, sam. koncert, akce uzavřená, 20:00
25.6. Lysá nad Labem, rodinný hudebně divadelní minifestival Luftfest, areál letního kina v zámeckém parku


KVĚTEN 2011

7.5. Praha, Den Prahy 1, 19:00
13.5. Karlovy Vary, KV Arena, Prezentační a prodejní výstava Flores 2011, 15:00
14.5. Skalica, Trdlofest, Františkanská zahrada, 16:20 – 17:20 a 19:35 – 20:35
15.5. Nový Jičín, Veletrh Novojičínska a Májová pouť, 14:30 - 16:00
19.5. Kdyně, sál kina, sam. koncert, 19:30
21.5. Velké Karlovice, Hospoda Kyčerka, sam. koncert, 19:00
25.5. Frekvence 1, Pavel hostem dua Těžkej Pokondr od 9 - 10 hodin
26.5. Pardubice, AFI Palace, sam. koncert, 19:00


DUBEN 2011

5.4. Předklášteří, sál Obecního úřadu, sam. koncert, 19:30
9.4. Brno, uzavřená akce
12.4. Praha, Balbínova poetická hospůdka, sam. koncert, 20:00
15.4. Poděbrady, Golf Club, uzavřená akce
20.4. Havířov, velikonoční jarmark


BŘEZEN 2011

3.3. Svitavy, multifunkční centrum Fabrika, benefiční koncert pro středisko sociálních služeb Salvia, 17:30
30.3. Praha, Palác knih Luxor, Maxiautogramiáda, 14:00 - 15:30
30.3. Kovářov (okr. Písek), kinosál KD, sam. koncert, 19:00


ÚNOR 2011

14.2. Karviná – Hranice, Lázně Darkov a.s., Rehabilitační sanatorium, 19:00
16.2. Ostrava – Hrabůvka, Kulturní dům K – TRIO, sam. koncert, 19:00
22.2. Česká televize, Pavel Dobeš hostem pořadu Dobré ráno (6:30 - 8:30)
27.2. ČRo 2, pořad Radiodárek, 11.05 (další účinkující Miroslav Donutil, Jan Rosák ad.)


LEDEN 2011

21.1. Pavel Dobeš hostem pořadu Dnes vás budím já, Country Radio, 8:00
27.1. Sázava nad Sázavou, Radiodárek, akce ČRo, 17:00
29.1. Praha – Černošice, country bál
30.1. ČRo Regina, Pavel hostem Nočního proudu (live)


PROSINEC 2010

10.12. Havířov, vánoční trhy, 18:00
11.12. Opava, vánoční trhy, 16:00
11.-15.12. ČRo Hradec Králové - v soutěži Bleskovka (7-9 hodin) můžete vyhrát Pavlovu knižní novinku Gibraltar
11.12. Opava, vánoční trhy
14.12. ČRo 2, 11-12 hodin, Pavel hostem Vladimíra Kroce v pořadu Setkání (live)
17.12. Valašské Meziříčí, vánoční trhy
18.12. Havířov, restaurace Štola - uzavřená akce
18.12. Bratislava, PKO, Nábrežie arm. gen. L. Svobodu, Country noc 2010


LISTOPAD 2010

5.11. Ostrava, strojovna na Landeku, (Hornické muzeum), oslavy 65. výročí tábornického oddílu BVU, 18:00


ŘÍJEN 2010

5.10. Praha, 17:00
6.10. Frýdek - Místek, náměstí, 15:00
6.10. Ostravice, hotel Sepetná, uzavř. akce, 19:00
14.10. Praha - Jižní Město, KC Zahrada, sam. koncert, www.kczahrada.cz
16.10. Tučapy (u Rousínova), restaurace U Zlaté rybky, sam. koncert, 20:00
19.10. Brno - Žabovřesky, KD Rubín, sam. koncert, 19:30
23.10. Stará Ves nad Ondřejnicí, Klub U2Babek, Zámecká 9, sam. koncert, 20:00


ZÁŘÍ 2010

3.9. Český Krumlov, Městské divadlo, uzavřená akce
4.9. Hnojník, Hnojfest 2010, www.hnojfest.unas.cz
4.9. Brno – Útěchov, Útěchovský countryfest, www.c-fest.cz, sportovní areál, 21:00
7.9. Ostrava - Zábřeh, Zámek Zábřeh, Slavnosti piva, 18:00
8.9. Zámeček na Čeladné - stodola, kytarový večer, 19:00
9.9. Ostravice, Hotel Sepetná, uzavřená akce, 20:00
11.9. Nošovice u FM, Radegast Den, www.radegast.cz
15.9. Touškov, MT Club – Kinokavárna, sam. koncert, 19:00
17.9. Sosnová, Kulturní dům, sam. koncert, 20:00
18.9. Ostrava – Třebovice, Třebovický koláč, www.trebovickykolac.com, 18:30
22.9. Praha, 15:00
23.9. Praha, 17:00
25.9. Bochov u Karlových Varů, městský jarmark, 18:00


SRPEN 2010

1.8. Hradec Králové, Osada vycházejícího slunce, tradiční Oheň, 01:00
1.8. Opava, Moravská pouť Radia ČAS, před OC Silesia, www.casradio.cz, 17:00
3.8. Praha - Stará Hostivař, Letní scéna Restaurace „Na Kačabce“, 18:30
7.8. Autocamp Osek, sam. koncert 21:00 - zrušeno kvůli povodním
10.8. Pec pod Sněžkou, Pouť svatého Vavřince, parkoviště U Kapličky, www.pecpodsnezkou.cz, 18:00
13.8. Rožnov p/R, Valašské folkrockování, www.tka.cz, 17:00
14.8. Žďár n/S, 1. nádvoří Zámku rodiny Kinských , Horácký džbánek, http://dzbanek.zrnet.cz, cca 16:00 – 16:45
14.8. Brno - Modřice, areál Pod Kaštany, akce Radia ČAS, 19:00
21.8. Duchcov, venkovní pódium vedle kina, 1. ročník hudebního festivalu Letní tóny Duchcova
24.8. Praha, Reduta, uzavřená akce Univerzity Karlovy, 16:00
28.8. Dobrá (Frýdek-Místek), multifunkční sportoviště při ZŠ Dobrá, 18:00 - 19:30


ČERVENEC 2010

1.7. Bratislava, Túlavou cestou, Kultúrne leto a Hradné slávnosti Bratislava 2010
1.7. Nádvorie sv. Jána Nepomuckého, Bratislava, sam. koncert, 19:30
2.7. Uherské Hradiště – Mařatice, Večery v Mařaticích, sam. koncert
3.7. Vítězná u Dvora Králové n/L, www.vitezna.cz, venkovní areál, 13:00-15:00
5.7. Rychvald, Rychvaldská pouť, 16:00
5.7. Ostravice, Rekreační středisko Sepetná – areál koupaliště Sluníčko, sam. koncert v rámci Beskydského hudebního léta, 19:00
23.7. Zřícenina hradu Radyně, sam. koncert, 19:00
24.7. Frenštát pod Radhoštěm, nám. Míru, sam. koncert v rámci Frenštátského kulturní léta, 20:00
25.7. Hněvín, samostatný koncert, 19:00
31.7. Velké Losiny, Losinské kulturní léto, nádvoří zámku, sam. koncert


ČERVEN 2010

18.6. Osoblaha, 2. Osoblažské hudební léto, přírodní amfiteátr Park, 18:00
19.6. Vysoký Újezd (u Prahy), www.vysoky-ujezd.cz, oslavy 700 let obce, 14:30
26.6. Chotěbuz, uzavřená akce, 15:00
26.6. Frýdlant nad Ostravicí, Park Las Vegas, sam. koncert, 19:00


KVĚTEN 2010

1.5. Ostrava – Třebovice, Penzion Třebovický mlýn, www.trebovickymlyn.cz, sam. koncert, 19:00
8.5. Chroustovice, areál místního učiliště, 16:00
15.5. Lázně Darkov, Rehabilitační sanatorium, sam. koncert, 15:00
15.5. Padochov u Oslavan, Festival Trampská nota Padochov 2010, 20:00 – 21:00
20.5. Horní Bezděkov (nedaleko Unhoště), areál Botanika, 18:00 (uzavřená akce)
22.5. Boršice (okres Uherské Hradiště), areál letního kina, sam. koncert, 19:00
25.5. Praha 8-Dolní Chabry, Chaberský dvůr (www.dchabry.eu), sam. koncert, 19:00
29.5. Turnov, areál muzea, Staročeské řemeslnické trhy Turnov 2010, 16:00 – 17:00


DUBEN 2010

17.4. Březová u Sokolova, hostování na oblastním kole Porty, www.porta-festival.cz, 18:00


BŘEZEN 2010

7.3. Karviná, Country Club Alabama, sam. koncert, 18:00
14.3. Pardubice, Východočeské divadlo, slavnostní galavečer Den D – Ocenění dobrovolníků východních Čech 2010, www.den-d.eu, - kytarový doprovod: Miloš Dvořáček! 17:00
20.3. Bielsko-Biala, Obchodní centrum SFERA II, Bielsko-Biala - Galeria SFERA, Ul. Mostowa 5, prezentační akce Moravskoslezského kraje, - kytarový doprovod: Miloš Dvořáček! 15:00 - 15:30
20.3. Havířov, Velikonoční městečko v Havířově, - kytarový doprovod: Miloš Dvořáček! 16:30 - 18:00
20.3. Hradec Králové, hospoda U cikána, 21:00, Koncert a křest nové desky skupiny Mňága a Žďorp
20.3. Hradec Králové, Sokolovna na Novém Hradci, Jarní bál, uzavřená akce na pozvánky
27.3. Ledeč nad Sázavou, sál Gymnázia, Husovo náměstí 1, www.molekul.cz, sam. koncert, 19:00

ÚNOR 2010

13.2. Praha, ples na Žofíně, 22:15
27.2. Liberec, Babylon, uzavřená akce, 19:00


LEDEN 2010

21.1. Praha-Stodůlky, Klub Mlejn – Spolkový dům K Vidouli 727/18, 19:30
27.1. Přerov, Klub Teplo, Horní náměstí, 19:30


PROSINEC 2009

10.12. Valašské Meziříčí, vánoční jarmark, 19:00
11.12. Opava, vánoční jarmark, 19:00
12.12. Brno, Vánoční trhy s Radiem Čas, Výstaviště, pavilon F, 13:20
14.12. Louny, Vrchlického divadlo, sam. koncert
15.12. Praha, Malý sál Městské knihovny, 5. ročník cyklu tematických koncertů Zimohraní (www.zimohrani.cz), 20:00
17.12. Havířov, Vánoční jarmark, náměstí, 18:00


LISTOPAD 2009

5.11. Ostrava, Divadlo Antonína Dvořáka, 18:00
6.11. Olomouc, charitativní dny, 18:00
14.11. Ostrava, narozeniny Radia ČAS, ČEZ aréna
17.11. Sušice, Smetanův sál, sam. koncert, 18:00
19.11. Sokolov, Městské divadlo, sam. koncert
25.11. Brno, KC SVRATKA, Veslařská 56, sam. koncert, 20:00
29.11. Pardubice, Rytířský sál pardubického zámku, 18:00


ŘÍJEN 2009

9.10. ZRUŠENO! Nepomuk, sál Švejk restaurantu U zeleného stromu, nám. A. Němejce 69, uzavř. akce
13.10. Praha 10, konferenční a kulturní centrum InGarden www.ingarden.cz, sam. koncert, 20:00
15.10. Prostějov, Společenský dům Prostějov, sam. koncert, 20:00
17.10. Hodonín, Přístaviště U Jezu, srub, sam. koncert, 20:00
24.10. Hranice na Moravě, Zámecký klub, sam. koncert, 20:00


ZÁŘÍ 2009

5. 9. Štoky, festival Trampský širák, Hanesův Mlýn u Štoků na Vysočině, 18:00
12.9. Boršov, Den s Lesy ČR, lesní areál Demonstračního objektu LČR Boršov (Moravská Třebová), 14:30
12.9. Ostrava – Poruba, oslavy Dne stavařů a horníků, areál fotballového hřiště TJ VOKD, 20:30
18.9. Litoměřice, Zahrada Čech, 12:00
21.9. Karlovy Vary, Klub Paderewski – Husovka, Husovo náměstí, sam. koncert, 19:30


SRPEN 2009

1.8. Žireč, areál Domova svatého Josefa, Anenské slavnosti, 14:30
1.8. Ostrava, areál Benátky, uzavřená akce, 20:00
8.8. Kamenná Horka u Svitav, oslavy obce, 21:00 PLAKÁT
9.8. Dobré, oslavy obce, koupaliště, 15:30
15.8. Zvěrotice u Soběslavi, Hospoda Na Kopci, sam. koncert, 20:00
21.8. Záměl u Vamberka, Folk Fest Záměl 2009, areál "Pod Markem", 17:00
22.8. Dolní Újezd, festival Babí léto, www.babi-leto.wz.cz, 14:00
22.8. Olbramice (u Ostravy), obecní hřiště, 20:00
23.8. Trutnov, Open Air Festival Na Bojišti - Druhá scéna, 15:05 - 15:55
24.8. Plzeň, 16. ročník festivalu NA ULICI, nám. Republiky, 20:30
29.8. Bouzov, Balóny nad hradem 2009, 16:00
29.8. Ostrava - Poruba, Porubské folkové léto, letní kino AMFI DK Poklad, 19:30


CERVENEC 2009

2.7. Bratislava, Bratislavské kultúrne leto
3.7. Chrudim, Resselovo náměstí, 19:00
18.7. Dolánky u Turnova, Malá Skála, Folková noc 2009, 13:15 – 14:00
18.7. Jilemnice, náměstí - vedle sokolovny, Krakonošovy letní podvečery, 18:00
24.7. Krucemburk – rybník Řeka (HB), rekreačně oddechový areál Moře u rybníka Řeka (HB), sam. koncert, 20:00
25.7. Ústí nad Labem, finále mezinárodního kola Porty, 20:55
25.7. Hradec Králové, OVS, tradiční osadní Oheň, 01:00
26.7. Bohuslavice u Hlučína, Anenské slavnosti, 19:30


CERVEN 2009

6.6. Olomouc, Slavnostní otevření historické vojenské pevnosti, 18:00
9.6. Ostrava – Hrabůvka, KD K-TRIO, sam. koncert, 19:00
10.6. Praha – Vyšehrad, Mezinárodní festival divadla a hudby VYŠEHRANÍ, 18:30
18.6. Praha, Dostihové závodiště, Praha – Velká Chuchle, festival Country Radia Country fontána 2009, 18:30
19.6. Zálší (Veselí nad Lužnicí), Hostinec U Šesti strun, sam. koncert, 20:00
20.6. Pustá Polom, Den obce a oslavy založení 120 let hasičů Pustá Polom, Hřiště SC, 17.00 - 18.30
20.6. Brno, Riviera, open air festival, www.rioderiviera.cz, 22:00
25.6. Hradec Králové, Galerie moderního umění, slavnostní vernisáž výstavy Jaroslava Róny, 17:00
26.6. Řevnice, Lesní divadlo, finále „Porta 2009“, 19:55 – 20:45 PLAKÁT
27.6. Hradec nad Moravicí, Hurá na prázdniny s Rádiem Čas, 17:00
27.6. Ostrava – Michálkovice, Firefest Ostrava 2009, areál SH ČMS, 20:00


KVETEN 2009

6.5. Vrbno pod Pradědem, KD, sam. koncert, 19:00
15.5. Praha, Svět knihy, autogramiáda ke Zpěvníku Pavla Dobeše, stánek nakl. Fragment, 16:00-17:00
19.5. Havířov, KD Radost, sam. koncert, 19:00
21.5. Bohumín, KD ŽDB Group a.s., Bezručova 300, oslavy k 85. výročí založení Masarykovy základní školy a Mateřské školy Bohumín, 16:00
23.5. Ostrava – Martinov, akce Radia Čas, Dopravní podnik, 14:30
30.5. Hradec Králové, Sportovní hala Třebeš, Dětský den, 15:30


DUBEN 2009

2.4. Brno - Žabovresky, KD Rubín, sam. koncert, 19:00
5.4. ČRo 2 Praha, Pavel hostem pořadu Kulaté noty Miloše Skalky, 12:05
8.4. Chotebor, Kinosál, sam. koncert, 19:00
9.4. Pavel s Tomášem hosty pořadu Události v kultuře, ČT24, 21:30
11.4. Praha, Divadlo U Hasičů, Pavel hostem pořadu ČRo 2 Tobogán, 11:00–12:00
11.4. Jablonec nad Nisou, Klub Na Rampě, Jiráskova 9 (areál Eurocentra), 21:00
12.4. ČR Regina, Pavel hostem Zdeňka Vrby v Nočním proudu, 23:00-23:59
15.4. Polanka nad Odrou, kino, sam. koncert, 18:00
17.4. Louny, Loutkové divadlo, sam. koncert, 19:00
20.4. Pavel hostem Dobrého rána ČT
21.4. Pavel hostem Snídaně s Novou, 7:45 – 8:30
22.4. Praha, Lucerna, narozeninový koncert Pavla Dobeše, 19:00 www.vzdytjejaro.cz


BREZEN 2009

16.3. Country Radio, Pavel a Tomáš Kotrba hosty Jirky Holoubka v pořadu Živák, 20:00
20.3. Country Radio, Pavel hostem Zorky Kratochvílové v pořadu Dnes vás budím já, 8:00
24.3. Pardubice, Doli Klub, sam. koncert, 20:00
26.3. Prelouc, Obcanská záložna, sam. koncert, 19:00


UNOR 2009

2.2. Praha, nově otevřená Kavárna písničkářů NOVÁ SÍŇ, Voršilská ulice, Setkání s porotou soutěže Česko hledá písničku, 19:00
10.2. Praha - Karlín, hotel ALWYN, kongresový sál, predprodej na www.hotelalwyn.cz, sam. koncert, 19:00
10.2. ČRo Regina, Pavel hostem Nočního proudu u Jakuba Jakoubka, živě 23:00 – 23:59
22.2. Pavel hostem Václava Žmolíka na ČRo 1 Radiožurnál, 11:00 - 12:00


LEDEN 2009

15.1. Litoměřice, Dům kultury, sam. koncert, 19:30
21.1. Hradec Králové, Galerie Na Hrade (budova Lékarské knihovny), Slavnostní vernisáž výstavy Usmívání Pavla Matušky, 17:00
31.1. Prešov, Jilemnického 1B, Fun City Club, sam. koncert, 19:00-22:00


PROSINEC 2008

3.12. Česká Lípa, hotel Merkur, sam. koncert, 19:00 - Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ ZRUŠENO
5.12. Praha, nově otevřená Kavárna písničkářů NOVÁ SÍŇ, Voršilská ulice, Setkání s porotou soutěže Česko hledá písničku, 19:00
6.12. Bratislava, PKO, festival Country noc na Dunaji, 19:00 (poslední ročník) PLAKÁT
13.12. Špindlerův Mlýn, Aquapark Špindl, zahájení zimní sezóny 08/09, 15:00
13.12. Rabštejnská Lhota u Chrudimi, koncert při ukončení vánočních trhů, v programu dále vystoupí skupina TRDLO z Pardubic (19:00), 20:30
19.12. Ostrava, Dům kultury Města Ostravy, sam. koncert, 19:00


LISTOPAD 2008

6.11. Praha 6, divadlo SEMAFOR, účast v porotě závěrečného večera semifinále hudebního festivalu ČESKO HLEDÁ PÍSNIČKU, 19:00
18.11. Znojmo, Městské divadlo, nám. Republiky, sam. koncert, 19:30


ŘÍJEN 2008

2.10. Praha 6, divadlo SEMAFOR, účast v porotě semifinále hudebního festivalu ČESKO HLEDÁ PÍSNIČKU, 19:00
4.10. Rychvald, Rychvaldské rybí trhy, na ploše vedle kostela CCSH, 15:00
10.10. Kamenné Žehrovice, Dělnický dům, sam. koncert, 19:00 (pořádá občanské sdružení Žehrovák)
11.10. Divadlo U Hasičů/ČRo Praha 2, přímý přenos pořadu Tobogán, 11:00 – 12:00
16.10. Praha 6, divadlo SEMAFOR, účast v porotě semifinále hudebního festivalu ČESKO HLEDÁ PÍSNIČKU, 19:00 POZOR!!! Účast Pavla Dobeše přeložena na 6. listopad 19:00
16.10. PŘEDVOLEBNÍ BRUSLENÍ, Zimní stadion, Hala 2, Komenského ulice, Hradec Králové (čas bude upřesněn)
17.-18.10. Senátní volby PLAKÁT
17.10. Veverská Bitýška, Hospůdka U Václava, sam. koncert, 20.00
23.10. Hradec Králové, Adalbertinum, koncert „Pavel Dobeš a jeho zahraniční hosté“, 19:00 PLAKÁT
31.10. Kopřivnice, Katolický dům, sam. koncert, 19:00 - zrušeno pro neshodu s pořadatelem


ZÁŘÍ 2008

3.9. Praha 10 – Záběhlice, tenisové centrum, uzavřená akce
5.9. přehrada Lučina, Tvarožná Lhota u Strážnice, Festival na vodě, 21:00
6.9. Zašová u Valašského Meziříčí, slavnosti obce, 13:30 – 14:30
12.9. Hradec Králové, letní kino Širák, dvojkoncert s kapelou Nadoraz, 18:00
13.9. Plumlovská přehrada, Mostkovice, pláž u vrbiček, 16:30
14.9. Havírov, nám. Republiky, 18:20 - 19:.20.
20.9. Hradec Králové, Dožínky 2008, Šimkovy sady – hlavní pódium, 13:00
21.9. Litoměrice, Zahrada Čech, 12:00
27.9. Opava, Dolní nám. Dožínky, 15:45
28.9. Chrudim, benefiční akce pro hospic Pardubického kraje, 16:00


SRPEN 2008

2.8. Jeseník, cca 16:00
6.8. Veselí u Oder, akce Osvetové besedy Veselí, sam. koncert, 20:00 PRELOŽENO NA 20.8.
7.8. Frýdek – Místek, Zpívání pod lipou, nádvorí frýdeckého zámku, sam. koncert 19:00
9.8. Hlinsko v Cechách, Hlinecký folkový špekácek, mestský park DTJ – Na Drahách, www.hlinecko.cz/spekacek, 14:50
9.8. Lukovecek (Fryšták), „Pod hvezdami“-beneficní akce pro detský domov, na Myslivecké strelnici, 20:00
14.8. Broumov, Klášterní zahrada, sam. koncert 20:00
16.8. Pelhrimov, Den otevrených dverí v Pivovaru Poutník, 17:00-18:00
17.8. Chomutov, Setkání folkaru, Cihlárská ul. – tenisové kurty, 16:00
20.8. Veselí u Oder, akce Osvetové besedy Veselí, sam. koncert, 20:00
22.8. Mestec Králové, mestské koupadlo, sam. koncert, 19:00-21:00
23.8. Milovice (NB), akce Mírovice 2008, námestí, 16:15-17:15
24.8. Starkoc (NA), koupalište, sam. koncert, 18:00 (http://koupalistestarkoc.wz.cz/)
27.8. Frekvence 1 – Pavel hostem poradu „Krížový výslech“ Luboše Xavera Veselého, 9:00-10:00
28.8. Valašské Mezirící, námestí, akce Hurá do školy s Rádiem Cas, 17:00
29.8. Teplice nad Metují, Mezinárodní horolezecký filmový festival, cca 21:30


ČERVENEC 2008

3.7. Opava, Léto patří folku, sam. koncert
4.7. Vítkovice, start závodu Z Vítkovic na Ostravicu – 10. ročník Toure de Biere, 7:00
5.7. Hejnice (LB), městská pouť, sam. koncert, 16:00
11.7. Rokytnice nad Rokytnou, koupaliště, 20:00
26.7. Moravská Třebová, hudební festival Moravskotřebovský bramborák, 16:45 – 17:30
26.7. Hradec Králové, Osada Vycházejícího slunce, tradiční Oheň


ČERVEN 2008

1.6. Hlučín, Dětský ranč Hlučín, Dětský den, 16:30-18:00
3.6. Jilemnice, Společenský dům JILM, sam. koncert, 19:30
12.6. Oldřichovice u Třince, 20:30 - 21:30
20.6. Brno, Náměstí Svobody – ONE WORLD – JEDEN SVĚT BRNO 2008, akce připravená manažery na vozíčcích, 18:55 (dále vystoupí Jana Kratochvílová, Vilém Čok, Petr Bende ad.)
21.6. Mošnov, Erbovní slavnosti, 19:00
21.6. Děhylov, hudební festival Za Vodou, www.zavodou.cz
28.6. Dvůr Králové nad Labem, zoologická zahrada, křest mláděte-akce ČRo HK, 13:00


KVĚTEN 2008

3.5. Nový Jičín, autosalon, 13:00
4.5. Karlovy Vary, Lázeňská folková Loděnice, 17:00
9.5. Kunětická hora, restaurace Pod Kunětickou horou
12.5. Příbram, velká scéna divadla A. Dvořáka, sam. koncert, 19:00
14.5. České Budějovice, Jeremiášova síň, sam. koncert, 19:30
16.5. Mosty u Jablunkova, hotel Grúň, uzavřená akce, 19:00
17.5. Vrchlabí – Dolní Branná, Hotelcamp Liščí Farma, Jaro na Liščí Farmě, 19:00 – 21:00
23.5. Hajnice, Benefiční akce pro hajnické barevné domky, 22:30
24.5. Krnov, Hlavní náměstí, Hornoslezské slavnosti, 16:30 - 17:30
25.5. Karviná, Country Club Alabama, sam. koncert, 18:00
27.5. Hradec Králové, sál Městské knihovny, akce Celé Česko čte dětem (čtení pohádek z knih Vlaďky Kopczykové-Dobešové), 9:00
29.5. Ostrava, Hornické muzeum Landek, firemní akce, 18:00
31.5. Pustevny, Radegastův rej (dále vystoupí Šajtar, Queen revival Princess, Tomáš Kočko, Jumping Drums, Support Lesbiens), http://radegastuvrej.infocesko.cz, 11:20 – 12:10


DUBEN 2008

11.4. Brno, Hvězdy pod Špilberkem, sál Stadionu na Kounicově ulici 20/22 (dále vystoupí Hana Zagorová, Fleret a Jarmila Šuláková, The Fireballs, J.A. Kronek & Acoustic Band, Nešvilský krúžek)
18.4. Dvůr Králové, Hankův dům, sam. koncert, 20:30
25.4. Letohrad, restaurace NOVÝ DVŮR, Vyhlášení nejlepšího biatlonisty ČR za sezónu 2007/ 2008, 19:00
30.4. Bělá nad Radbůzou, Čarodějnické slavnosti, 19:00 – 20:40


BŘEZEN 2008

7.3. Ostrava, Dům kultury města Ostravy, akce Sportovec Moravskoslezského kraje
14.3. Mosty u Jablunkova, Hotel Grůň, sam. koncert


ÚNOR 2008

13.2. Kladno, Country Club Dřevák, 20:00, sam. koncert
21.2. Neratovice, KD, 20:00, sam. koncert
22.2. Frýdlant (LB), Městské kino, 19:30, sam. koncert
28.2. Praha 9 - Kbely, Lidový dům, Toužimská 244, 20:30, sam. koncert


LEDEN 2008

10.1. Praha 9 - Kbely, Lidový dům, Toužimská 244, 19:30, sam. koncert - Z DUVODU NEMOCI PRELOZENO na 28.2. ve 20:30 hodin.
18.1. Luštěnice u Mladé Boleslavi, Senior Club, sam. koncert (vstupenky na místě, ev. na podatelně tamního MÚ)
24.1. Pardubice, Doli Klub, 19:00, sam. koncert